Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Przygody

Przygody, mazowieckie

  • 253 000 zł
  • 2 559 m²
  • 98,87 zł/m²

Zdjęcie

Róża Kot

Skontaktuj się

Działka budowlana Przygody

Przygody, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

253 000 zł

2 559 m²

98,87 zł/m²

Działka budowlana Przygody

Zaktualizowane: 8 maja 2026

253 000 zł 2 559 m² 98,87 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 253 000 zł (98,87 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 559 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: RK GOLDEN HOUSE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 108/11228/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2559 m², składająca się z dwóch działek (nr 285 i 286), położona w miejscowości Przygody, gmina Suchożebry, w spokojnej i zielonej okolicy z zabudową jednorodzinną.

Oferta dla osób, które świadomie szukają działki o wydłużonym kształcie z potencjałem na funkcjonalny dom i duży ogród lub prostą inwestycję podziałową. (...)

Agent

Róża Kot

667 969...

667 969 248

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

667 969...

667 969 248

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości